DOTS27.4-QTV odwołuje reality show JYJ Real 24

Polskie tłumaczenie FurusekDOT_Poland
Korekta: HelianthusDOT_Poland

Telewizja kablowa QTV, z nieznanych przyczyn, odwołała emisję programu z udziałem JYJ.

1-go marca, C-JES Entertainment zamieściło na swojej stronie wpis głoszący: “To jest zawiadomienie o odwołaniu programu QTV. Chcielibyśmy poinformować fanów, że reality show ukazujące szczegóły życia codziennego JYJ, zostało odwołane.”

Początkowo emisja programu JYJ “Real 24″ planowana była na początek lutego b.r., później jednak kilkakrotnie przesuwano ją w czasie. Ostatecznie, CJES Entertainment otrzymało powiadomienie o tym, że QTV nie będzie w stanie wyemitować programu, a pytania dotyczące powodu takiej decyzji pozostały bez odpowiedzi.

C-JES dodało: „Chcielibyśmy przeprosić fanów, którzy czekali na JYJ Real 24 po tym, jak QTV wydało ogłoszenia prasowe i materiały promocyjne. QTV przekaże nam materiał filmowy, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, by mieć pewność, że show zostanie wyemitowane najszybciej, jak to możliwe.”

Źródło+zdjęcia: Sports Korea via Naver
Za pośrednictwem: Allkpop
Link: http://jyj3.wordpress.com/2011/03/01/news-110301-qtv-cancels-jyj%E2%80%99s-reality-show-%E2%80%9Cjyj%E2%80%99s-real-24%E2%80%B3/

—————————————————————————–

Show JYJ Real 24 ostatecznie zostaje odwołane.

Polskie tłumaczenie FurusekDOT_Poland
Korekta: HelianthusDOT_Poland

Reality show ukazujące codzienne życie JYJ zostało odwołane.

1-go marca, CJES Entertainment – agencja JYJ – zamieściło na swojej stronie wpis zatytułowany: “Zawiadomienie o odwołaniu programu w QTV”. CJES napisało: “Program Real 24, który miał ukazać prawdziwe życie JYJ i zmniejszyć dystans między nimi a fanami, został odwołany.”

Emisja <JYJ Real 24> zaplanowana była na luty b.r., jednak przekładano ją do dnia dzisiejszego, kiedy to QTV ostatecznie zawiadomiło CJES, że program nie zostanie wyemitowany. Ponieważ nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących powodu takiej decyzji, obserwatorów ogarnia coraz większa ciekawość.

CJES stwierdził: “Przepraszamy fanów, którzy czekali na JYJ Real 24 po po tym, jak QTV wydało ogłoszenia prasowe i materiały promocyjne. Materiał filmowy zebrany przez QTV zostanie przekazany w ręce CJES Entertainment, a my zrobimy co w naszej mocy, by trafił on do fanów tak szybko jak to możliwe.”

Źródło: Nate
Tłumaczenie angielskie: withjyj (@_withjyj)
Link: http://jyj3.wordpress.com/2011/03/01/news-110301-qtv-cancels-jyj%E2%80%99s-reality-show-%E2%80%9Cjyj%E2%80%99s-real-24%E2%80%B3/

—————————————————————————-

Odpowiedź JYJ brzmi “Trudno nam zrozumieć decyzję o odwołaniu Real 24”

Polskie tłumaczenie FurusekDOT_Poland
Korekta: HelianthusDOT_Poland

QTV zawiodło fanów odwołując emisję programu, mającego ukazać codzienne życie JYJ.

CJES Entertainment, agencja JYJ, umieściła na swojej stronie informację zatytułowaną: “Powiadomienie o odwołaniu programu w QTV”.

Przedstawiciel CJES ujawnił: “Chcielibyśmy poinformować o odwołaniu przez QTV programu <Real JYJ 24>.
Real TV, który miał ukazać prawdziwe życie JYJ oraz zmniejszyć dystans między nimi, a fanami, został odwołany”.

Dodał również: “Emisja JYJ Real TV zaplanowana była na luty b.r., jednak dziś otrzymaliśmy powiadomienie od QTV, że stacja nie może wyemitować programu. Przepraszamy fanów, którzy czekali na JYJ Real 24 po tym, jak QTV wydało ogłoszenia prasowe i materiały promocyjne. Materiał filmowy zebrany przez QTV zostanie przekazany w ręce CJES Entertainment, a my zrobimy co w naszej mocy, by trafił on do fanów tak szybko jak to możliwe.”

Program <JYJ Real 24>, w którym członkowie JYJ mieli ujawnić swoje codzienne życie, miał wystartować w połowie lutego b.r. na kanale QTV. Emisję zaplanowano na luty, jednak kilkakrotnie ją przekładano, aż ostatecznie QTV zawiadomiło CJES, że program zostaje odwołany.

Przedstawiciel JYJ wyraził swoje rozczarowane odwołaniem emisji programu. Stwierdził on: “Otrzymaliśmy jednostronne zawiadomienie o odwołaniu programu przez QTV. Czujemy się zawiedzeni i nie potrafimy zrozumieć dlaczego tak się stało. Jest nam też bardzo przykro z powodu fanów, którzy tak długo czekali na to show.”

Źródło: Nate
Tłumaczenie angielskie: withJYJ
Link: http://jyj3.wordpress.com/2011/03/01/news-110301-qtv-cancels-jyj%E2%80%99s-reality-show-%E2%80%9Cjyj%E2%80%99s-real-24%E2%80%B3/

About Kelsie Angeletti

Hello and welcome! A name is used to communicate an entire concept in a word or phrase; a sort of introduction if you will. After much contemplation I decided to name the blog "Miscellaneous Stuff” due to the nature of topics. Here you will find the wranglings of my heart and the thoughts of a girl as she proceeds throughout life. I invite you to join me as I write about “A Miscellaneous Life.”
This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s