DOTS27.5-Dogsul Twitter Güncellemesi

Türkçe Çeviri: EsraDOT_Turkey
Kontrol eden: flameesDOT_Turkey

Ayrılan ShinKi ve Kalan ShinKi’nin gelecekleri Sisa In ve Sisa Journal ile benzer. Tıpki Sisa In gibi, Sisa Journal’dan “Bağımsız Yazı Hakları” için ayrılan gazeteciler tarafından kuruldu ve sonunda ayrıldıkları şirketlerine boyun eğdirdiler. “Yaratıcılık Hakları”nı güvence altına almak isteyen Left Shinki de sonunda galip gelecektir.

Kısa dönemde, JYJ’in ulusal TV’de görünememesi bir kayıp gibi görünüyor. Ancak, bu fanları birleştiriyor, sadece Koreli fanları değil, dünya çapındaki fanları da. Eğer bu durum devam ederse, JYJ fanı olmayanlar bile onları destekleyecekler.


JYJ fanları~ Zafer kazanmak istiyor musunuz? Herkesin JYJ’in bu haksız durumunu bilmesini istiyor musunuz? Eğer öyleyse, diğer insanların haksız durumlarına da ilgi gösterin. Eğer siz yayın endüstrisinden dışarı atılan Kim JeDong ve Yoon DoHyun’a ilgi gösterirseniz diğer insanlar de JYJ ile ilgilenecektir.


JYJ fanları, lütfen birbiriniz ve diğerleri ile birleşin. Eğer birleşmezseniz, bu sadece JYJ’in problemi olarak kalır. Birleşirseniz, bizim müzik endüstrimizin problemi olur. Lütfen diğer sanatçıların, Jay Park ve Kara gibi, hayranları ile birleşin. Toplum dayanışması gösterirseniz, bu toplumun problemi olur.

JYJ ve Jay Park hangi yanlışları yaptılar? Yanlış oturma kaydı? Yasadışı bir spekülasyon? Sarhoşken çarpıp mı kaçtılar? Askerden mi kaçtılar? Bu suçları işleyenler bile bakanlar kurulunda bakan ya da sekreter olabiliyor bu ülkede. JYJ ve diğerleri neden TV ekranlarında görünmüyorlar?

Şafaktan öncesi her zaman en karanlıktır. JYJ, Jay Park ve onlardan sonra KARA eğer terk ederlerse, paradigmayı değiştirecekler. Büyük şirketlerin karteli, KMP Holdings tarafından temsil edilen, sonunda kırılacak. Her gelgit çekilir. Adalet yerini bulacaktır.

Kaynak: @dogsul
Çeviri: DC TVXQ Gallery
Paylaþan: JYJ3
Link: http://jyj3.wordpress.com/2011/03/01/trans-110301-dogsul-twitter-update/

Advertisements

About Kelsie Angeletti

Hello and welcome! A name is used to communicate an entire concept in a word or phrase; a sort of introduction if you will. After much contemplation I decided to name the blog "Miscellaneous Stuff” due to the nature of topics. Here you will find the wranglings of my heart and the thoughts of a girl as she proceeds throughout life. I invite you to join me as I write about “A Miscellaneous Life.”
This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s