DOTS29-Avukat Park ChanJong iptale kızdı, “Lütfen hukuk kurallarına uyun”

Türkçe Çeviri: flameesDOT_Turkey
Kontrol Eden: EsraDOT_Turkey

Avukat Park ChanJong JYJ’nin kablolu yayında gösterilecek TV programının QTV tarafından iptalini eleştirdi.

QTV’nin geçen ay yayınlanması planlanan “JYJ’nin 24 saati” tamamen iptal edildi. Bu iptal üzerine JYJ’nin bir temsilcisi “Program herkesin zaten bildiği olduğu nedenlerden dolayı iptal edildi. Böyle bir şey ilk defa olmuyor ve biz de QTV’yi suçlamıyoruz” şeklinde bir açıklama yaptı.

Bu konu ile ilgili olarak, avukat Park ChanJong twitterinde Choi ShiJoong Yayın ve İletişim Komisyonu (BCC)’a bir mesaj gönderdi.

Avukat Park ChanJong kızgınlığını, “Mahkemenin JYJ ve SM arasındaki kontratın geçersiz olduğuna hüküm vermesine rağmen, televizyon ağları JYJ’nin ekranda kendi programlarında görünmesini iptal ederek haksız davranışlar sergilemeye devam ediyorlar. BCC bunu, olması gerektiği şekilde düzeltmelidir. Hukukun dediklerini takip edin!”

Bu arada, hayranlar iptal kararına karşı kararlı bir duruş sergiliyorlar. Yayından vazgeçmeyi reddederek, “Bunu ertelenmesinden anlamalıydım”, “Bu hiç mantıklı mı?”, “Eğer televizyonda yayınlayamıyorsanız, dvd olarak hazırlayıp satın.” şeklide ifadelerde bulunuyorlar.

Kaynak: Nate News
İngilizce Çeviri: withJYJ (@_withJYJ)

Advertisements

About Kelsie Angeletti

Hello and welcome! A name is used to communicate an entire concept in a word or phrase; a sort of introduction if you will. After much contemplation I decided to name the blog "Miscellaneous Stuff” due to the nature of topics. Here you will find the wranglings of my heart and the thoughts of a girl as she proceeds throughout life. I invite you to join me as I write about “A Miscellaneous Life.”
This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s