DOTS29-Prawnik Park ChanJong krytykuje odwołanie programu: “Proszę, przestrzegajcie prawa”

 Polskie tłumaczenie FurusekDOT_Poland
Korekta: HelianthusDOT_Poland

Prawnik Park ChanJong skrytykował odwołanie show JYJ przez stację kablową QTV.

“JYJ real 24”, które stacja QTV planowała wyemitować pod koniec zeszłego miesiąca, zostało odwołane. W tej sprawie wypowiedział się przedstawiciel JYJ: “program został odwołany z powodu, o którym wiedzą wszyscy. Nie pierwszy raz zdarza nam się coś takiego i nie winimy za to QTV”.

Odnośnie tej wypowiedzi, 2-go marca prawnik Park ChanJong umieścił na swoim twitterze wiadomość dla Choi ShiJoong – komisarza BCC (Broadcasting and Communications Commissioner – Komisarz ds. Radiofonii i Telewizji oraz Łączności”)

Prawnik Park ChanJong strofuje: “mimo, iż wyrokiem sądu kontrakt między JYJ i SM jest nieważny, sieci telewizyjne nadal dopuszczają się nieuczciwych praktyk, odrzucając lub odwołując obecność JYJ w swoich programach. Komisarz ds. Radiofonii i Telewizji oraz Łączności musi to sprawiedliwie skorygować. Proszę działać w imię prawa!”

Tymczasem, fani twardo bronią swojego stanowiska w sprawie anulowania programu. Nie zgadzają się na rezygnację z emisji, mówiąc: “można się było tego spodziewać już w momencie przesunięcia show na inny termin”, “czy to w ogóle ma jakiś sens?”, “jeśli nie możecie wyemitować show w TV, wydajcie je na DVD i sprzedawajcie”.

Źródło: Nate News
Tłumaczenie angielskie. withJYJ (@_withJYJ)
Link: http://withjyj.wordpress.com/2011/03/02/lawyer-park-chanjong-scolds-the-cancellation-please-follow-the-rule-of-the-law/

Advertisements

About Kelsie Angeletti

Hello and welcome! A name is used to communicate an entire concept in a word or phrase; a sort of introduction if you will. After much contemplation I decided to name the blog "Miscellaneous Stuff” due to the nature of topics. Here you will find the wranglings of my heart and the thoughts of a girl as she proceeds throughout life. I invite you to join me as I write about “A Miscellaneous Life.”
This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s