DOTS44-Dünya Turu Hakkında Detaylar “Yönetim Konsepti: “Yaratıcı Meydan Okuma” : Muazzam bir Proje”

Dünya Turu Hakkında Detaylar “Yönetim Konsepti: “Yaratıcı Meydan Okuma” : Muazzam bir Proje”

Türkçe çeviri: EsraDOT_Turkey
Kontrol eden:flameesDOT_Turkey

JYJ Dünya Turu, Yetkili Yönetmen Kim Jaejoong, “Canlandırıcı bir Deneyim Hediye Edeceğiz”

JYJ Dünya Turu, Yetkili Yönetmen Kim Jaejoong, “Canlandırıcı bir Deneyim Hediye Edeceğiz”

JYJ (Jaejoong, Yoochun, Junsu) grubu 2 Nisanda Bankok’da başlayacak olan 2011 JYJ Dünya Turu Konserlerinin “Yaratıcı Meydan okuma” konseptinde olmasına karar verdiler ve hazırlıklara tam gaz başlayacaklar.

JYJ’in menajerlik şirketi C-Jes Entartainment’ın başkanı Paek Chang Ju açıkladı: “ JYJ sadece 10 gün uzaklıkta olan 9 şehirlik dünya çapındaki konserlerinin tamamlama aşamasını yükseltmek için yeni şarkılarının son rötuşlarını yapmak ve kareografiyi çalışmak gibi son adımlarla uğraşıyorlar. 23 şarkıyı kapsayan muazzam bir proje olacak.”

2011 JYJ Dünya Turunda bilindiği üzere yetkili yönetmen Kim Jaejoong olacağı için konuşmanın bundan sonraki konusu bu olacak.

Kim Jaejoong, geçen aydan beri, ekiple ışık, ses, sahne, video gibi yönetim toplantılarından, kareografi, stilist ve sahne yönetmeniyle olan toplantılara kadar bir çok toplantıyı kendisi yönetiyor ve performansın en ufak ayrıntılarını bile tartışıyor.

“Yaratıcı Meydan okuma” konsepti altında JYJ’in hayranları ile daha yakın olmasını ve onlarla iletişim kurmasını sağlayacak bir performans sağlamak için kendini bu göreve adadı.

Kim Jaejoong kararlılık mesajını yolladı: “JYJ’in müziğini sevenlere 120 dakikalık canlandırıcı bir deneyim hediye etmek istiyorum. Dünya turumuzun değişen ve ilerleyici olduğunu açıklamak için bu konsepti seçtik. Seyirciyle en iyi iletişimi sağlayan çapraz ve dairesel sahneyi kullanacağız ve her şarkıya özellikler yükleyeceğiz ve kimsenin gözünü alamayacağı bir performans sunacağız.”

Bu Dünya Turuna ek olarak JYJ 4 yeni şarkı sunacak ve JYJ “Music Essay”de yer alan tüm şarkıları söyleyecek. Böylece turun büyük bir bölümü JYJ’in kendi bestelediği şarkılardan oluşacak. JYJ’in Asya’nın örnek performansı ve şarkı besteleme yeteneğinde olan şarkıcıları olduğunu gösterecekler.

Bu esnada, 2011 JYJ Dünya Turu 2 Nisan’da Bankok ile başlayacak olan Asya turu ile başlayıp US ve Kanada’daki duraklar ile devam edecek.

Kaynak: OSEN
Çeviri: JYJ3
Paylaşan: JYJ3
Link: http://jyj3.wordpress.com/2011/03/22/news-…lossal-project/

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s