DOTS46-Od C-Jes – Koncert w Indonezji został odwołany; sprzedaż biletów przez DCI była nieautoryzowana przez C-Jes

Polskie tłumaczenie: FurusekDOT_Poland

Poniżej znajduje się oficjalne zawiadomienie od C-Jes o koncercie w Indonezji.

*****

Witajcie, tu C-Jes Entertainment.

Koncert w Indonezji planowany w ramach Światowej Trasy Koncertowej JYJ został odwołany.

26 marca C-Jes Entertainment oficjalnie poinformował organizatora koncertu w Indonezji o swojej decyzji o anulacji. Cały czas ostrzegaliśmy indonezyjskiego organizatora o ich ciągłym nieprzestrzeganiu warunków kontraktu oraz naszym braku zaufania, a ponieważ organizator nie zastosował się do tych uwag nawet po [naszych ostrzeżeniach], nie mieliśmy wyboru i musieliśmy podjąć decyzję o odwołaniu koncertu, jako iż organizatorzy nie byliby w stanie sprawnie go zorganizować.

Robiliśmy co w naszej mocy, by nie odwoływać koncertu przez wzgląd na wielu fanów z tego regionu, którzy na niego czekali. Jednak po rozważeniu niebezpiecznej możliwości zaszkodzenia wizerunkowi JYJ, ostatecznie z żalem postanowiliśmy koncert odwołać.

Co więcej, w sprawie koncertu w Singapurze – jesteśmy w trakcie zmiany pierwotnego organizatora i prowadzimy rozmowy z ludźmi z tego regionu. PROSIMY CZEKAĆ NA OSTATECZNE POTWIERDZENIE OD C-JES ENTERTAINMENT.

JEDYNY koncert, który został odwołany spośród całej Światowej Trasy Koncertowej JYJ, to koncert w Indonezji. Będziemy jeszcze informować o zmianach i dodaniu miejsc, w których odbywać się będzie Światowa Trasa Koncertowa.

Dziękujemy.

Źródło: C-JeS
Angielskie tłumaczenie: withjyj
Wspólnie z: JYJ3
Link: http://jyj3.wordpress.com/2011/03/28/info-from-c-jes-%E2%80%93-indonesia-concert-has-been-cancelled-future-notice-about-changes-additions-to-come/

Advertisements

About Kelsie Angeletti

Hello and welcome! A name is used to communicate an entire concept in a word or phrase; a sort of introduction if you will. After much contemplation I decided to name the blog "Miscellaneous Stuff” due to the nature of topics. Here you will find the wranglings of my heart and the thoughts of a girl as she proceeds throughout life. I invite you to join me as I write about “A Miscellaneous Life.”
This entry was posted in Polski and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s