DOTS97-JYJ İspanya ve Almanya konser tarihlerini açıkladı

Türkçe çeviri: NurdanDOT_Turkey

C-JES Entertainment JYJ’nin Avrupa’da verecek olduğu konserleri açıkladı! 5 Eylül tarihinde “JYJ Ekim ayında İspanya’da, Kasım ayında da Almanya’da ilk konserlerini verecektir” açıklaması yapıldı.

Başlangıç olarak JYJ Barcelona şehrinde 29 Ekim Paula Sant Jordi konser alanında konser verecek. Konser alanında daha önce Ricky Martin ve Deep Purple gibi sanatçılar sahne aldı, bu yüzden hayranlar JYJ’nin o sahne’ye çıkmasını heycanla bekliyorlar.

JYJ aynı zamanda Almanya’ya uzanacak ve şu aralar Temodrom ile anlaşma aşamasındalar, daha yeni Paul Roberts Potts (Britain’s Got Talent yarışmasının birincisi) konser verdi alanda. Konserin tarihi şimdilik 6 Kasım olarak belirlendi.

İspanyada ki konserin sponsoru şunları söyledi: “JYJ üstün sanatçı özellikleriyle/kimlikleriyle Avrupalı hayranları tarafından büyük ilgi odağı. Sadece bununla da kalmıyor albümleride Warner Music tarafından İngilizce yayınlanmıştı ki, bu Avrupalı hayranlar adına tanınmış bir marka.”

JYJ üyeleri “Henüz tanışmamış olduğumuz hayranlarımıza konser hazırlıkları yapabilmemiz bizleri oldukca etkiliyor. Kore rüzgarının dünya çapında ki yükselişinde, bizler en iyisini yapmak için çabalayacağız.”

Kaynak + resimler: OSEN via Naver
çeviriy: Allkpop
paylaşan: JYJ3
Link:http://jyj3.net/2011/09/05/news-110905-jyj-announces-concert-dates-for-spain-and-germany/#more-37883

This entry was posted in Türkçe and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s